Instagram Takipçi Kasma 300 Takipçi Ücretsiz

Instagram Takipçi Kasma 300 Takipçi Ücretsiz

2019 Yeni - Instagram Takipçi Kasma 300 Takipçi Ücretsiz

Instagram da her gün binlerce hatta yüzbinlerce kişi takipçi sayılarını arttırmak için farklı yollara başvurmaktadır. Tabi bunların en hızlı ve pratik olaranı hiledir. Sitemiz den ücretsiz olarak 10 dakika da 300 takipçi kasmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Nasıl yapılır?

Tabiki takipçileri hesabınıza almanız için ilk önce instagram şifrenizi bildiğiniz bir adet hesaba ihtiyacınız var. İsterseniz kendi orijinal hesabınız ile girebilirsiniz sistem bunun için tamamen güvenlidir ve şifreleriniz saklanmaz. Gine de Instagram şifrenizi paylaşmak istemeyebilirsiniz gayet normal. Bunun için yeni bir hesap oluşturuyoruz veya olan bir hesap ile uygulamadan veya alttaki butonlardan sisteme giriş yapıyoruz. Dikkat etmeniz gereken husus ise giriş yapacağınız hesapta mutlaka profil fotoğrafı olmalıdır.

Güvenli mi?

Web sitemiz öncelikle 5 yıldır aktif olarak hizmet vermektedir. Sistemimize giriş yaparken girdiğiniz şifreler sadece Instagram'dan gerekli izinleri almak için kullanılmaktadır ve kayıt edilmemektedir. Sitemiz %100 güvenlidir. Buna rağmen eğer şifrenizi vermek istemezseniz başka bir hesap ile sisteme girip asıl hesabınıza işlem yapabilirsiniz. (takipçi, beğeni, canlı yayın izlenme)

En iyi taktikler

Sitemiz için 2 adet uygulama var. Bu uygulamaların ikisi de farklı sistemlere bağlı olduğu için 2 uygulamadan da aynı hesap ile giriş yaparak kazandığınız takipçi miktarını katlayabilirsiniz. Örneğin 1. uygulama ile 300 adet takipçi diğer uygulama ile 600 takipçi yapabilirsiniz. Her yeni hesabınız ile yeni krediler kazanırsınız.

NOT: Giriş yaptığınız hesaplarda mutlaka profil resmi, eposta onayı ve cep numarası girilmek zorundadır. Aksi taktirde sistem giriş yaptığınız hesabı reddetebilir.

Dikkat edilmesi gerekenler

Sistem tamamen ücretsiztir. Hesabınızı birden fazla siteye girmek risk oluşturabilir ve spama girebilirsiniz. Eğer hesabınız ile hiç bir siteye giremiyorsanız yapmanız gereken hesabınızı dondurmak. Hesabınızı dondurduktan sonra 24 geçmesini bekleyin ve hesabınıza giriş yapın. Hesabınızı açtığınız da artık sistemlere giriş yapabilirsiniz.

Ücretsiz Google Play uygulamaları

1. Uygulama TakipçiStar Google play ile İNDİR (TIKLA)!
 

2019-01-23 19:24:43

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram Yorum Beğenme Hilesi

İnstagram Yorum Beğenme Hilesi

Her geçen gün daha ayrıcalıklı özellikler ile karşımıza çıkmaya devam eden instagram`a aşina olduğumuz iki özellik daha eklendi. İnstagram yorum beğendirme Bilhassa bu yıl içerisinde

Instagram Yorum Beğeni Hilesi

Instagram Yorum Beğeni Hilesi

instagram yorum beğeni hilesi Instagram Yorum Beğeni Hilesi Nasıl Oluyor İnstagram da yapılan yorumlara cevap verme ve yorum beğeni özelliği geldi. Bu iki özelliği Facebook ve Youtube dan da

Instagram Takipçi Hilesi 2019

Instagram Takipçi Hilesi 2019

instagram takipçi hilesi 2019 instagram takipçi hilesi 2019 İnstagram takipçi hilesi nedir ve 2019 yılında bu konuda neler yapılabilir sizler için araştırdık. Takipçi hilesi 3. Parti sosyal